Rejestracja 67 214 30 10 formularz kontaktowy

Poradnia poleca!

VADEMECUM PRZEWOZU DROGOWEGO
Książka przeznaczona głównie dla kandydatów na kierowców zawodowych oraz osób związanych z wykonywaniem oraz obsługą transportu drogowego, zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Książka znanego z Vademecum Czasu Pracy Kierowców autora Sebastiana Palucha. Podobnie jak wcześniejsze pozycje tak i obecna, napisana została w sposób prosty, umożliwiający przyswojenie wiedzy nawet osobom zaczynającym przygodę z transportem. Szczególnie polecana dla kierowców zawodowych oraz osób zarządzających pracą kierowców w firmie i nadzorujących transport drogowy. Książka obejmuje wiele zagadnień z dziedziny transportu drogowego dla pracodawców i kierowców. Publikacja może być wykorzystywana na kursach z zakresu kwalifikacji wstępnej, certyfikatu kompetencji zawodowych czy szkoleniu okresowym. więcej

kup: sklep.sphcredo.pl

Centrum Badań Psychologicznych

Centrum Badań Psychologicznych "Credo" powstało oficjalnie w 10 rocznicę powstania firmy "matki" SPH "Credo". Od początku działalności SPH Credo pomaga osobom zdającym na prawo jazdy, aby jak najsprawniej posiadły niezbędną wiedzę i zaliczyły wymagane testy. Zależy nam, aby współpracujące z nami ośrodki ruchu drogowego, szkoły nauki jazdy, firmy transportowe i inne z branży motoryzacyjnej były zadowolone z naszych usług i polecały nas innym. Stali klienci już wiedzą, iż wszystko co najlepsze dla ich kursantów i pracowników można nabyć w "Credo".

Taką samą metodę działania realizujemy w Centrum Badań Psychologicznych.
Centrum Badań Psychologicznych "Credo" oferuje Państwu kompleksową obsługę związaną z przeprowadzeniem badań psychologicznych w szeroko rozumianej dziedzinie transportowej oraz szkoleniowej.

Nasza pracownia jest jedną z najlepiej wyposażonych w regionie. Pracujemy na nowoczesnym, najwyższej jakości sprzęcie. Gwarantujemy najniższe ceny w Pile, przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Od początku działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami transportowymi z regionu. Współpracujemy z największymi ośrodkami szkolenia kierowców. Mieliśmy przyjemność przebadania wielu: taksówkarzy, handlowców oraz pracowników firm, których praca bezpośrednio związana jest z prowadzeniem pojazdu. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, poznaliśmy specyfikę rynku. Pragniemy, abyś poczuł się u nas dobrze i był zadowolony z obslugi. Serdecznie zapraszamy na badania do naszej pracowni.

Zapraszamy

Centrum Badań Psychologicznych
CREDO Jacek Bogusławski
Aleja Wojska Polskiego 43, 64-920 Piła

(szary budynek przy wieży ciśnień
wjazd od ulicy Matwiejewa)

mapa dojazdu

Godziny przyjęć

  • pon. 8:00-14:00
  • czw. nieczynne
  • wt. 8:00-14:00
  • pt. nieczynne
  • śr. 8:00-14:00
www.sphcredo.pl www.portalnaukijazdy.pl www.testy.portalnaukijazdy.pl www.sklep.sphcredo.pl www.biuro.dobreosk.pl dobreosk.pl www.prawo.dobreosk.pl www.ekurs.eu